ГоловнаКорисна інформаціяПоради аспірантам-юристам

 

НА ДОПОМОГУ НАУКОВЦЯМ (КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ)

http://www.mon.gov.ua

Сайт Міністерства освіти і науки України

http://uincit.uran.ua/

"Український індекс наукового цитування" — система наукометричного моніторингу суб’єктів наукової діяльності України

http://www.nbuviap.gov.ua/bpnu/

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища:

  • реєстр науковців України, які представили в мережі Інтернет консолідовану інформацію про свої публікації;
  • єдине вікно доступу до бібліометричних показників українських учених і колективів у провідних наукометричних системах;
  • інструментарій аналітичної обробки бібліометричних даних для одержання інформації щодо галузевої, відомчої та регіональної структури вітчизняної науки;
  • джерельна база для експертного оцінювання результативності діяльності вчених і дослідницьких колективів.
http://www.nbuv.gov.ua/

На сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського містяться повні тексти авторефератів дисертацій, електронний архів наукових періодичних видань України, наукова електронна бібліотека та інші інформаційні ресурси, які стануть у нагоді молодим науковцям.

http://www.aspirant.com.ua

Портал "Аспирант Украины"- для аспірантів, дисертантів, здобувачів вченого звання, молодих наукових працівників. Ретельно розглядається технологія і організація роботи над дисертацією. Наведені основні вимоги ВАК України до оформлення дисертацій і авторефератів.

http://ukrlit.org/transliteratsiia

Онлайн транслітерація з української на англійську згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (чинна).

http://disser.com.ua/

На сайті "Дисертації та автореферати України" розміщені електронні варіанти дисертацій, дисертаційних, докторських робіт і авторефератів. Тут можна знайти назви дисертацій, анотації та тексти авторефератів.

http://osvita.ua/

Портал "Освіта.UA" містить багато цікавої інформації – новин, корисних порад та ресурсів про середню та вищу освіту в Україні й за кордоном.

http://vnz.org.ua/

Портал "Вища освіта" - спеціалізований ресурс, присвячений питанням вищої освіти в Україні та за кордоном. На сайті подано актуальні новини в освітній галузі та каталог документів, які стосуються вищої освіти у країні.

 http://unistudy.org.ua/

На сайті "UNISTUDY" розміщена корисна інформація про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, тут є дані про гранти на проведення досліджень у провідних наукових установах світу, запрошення до літніх шкіл та відгуки українських студентів про їхній досвід за кордоном.

https://prometheus.org.ua/

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів "Prometheus", співпрацюючи з викладачами провідних ВНЗ України, надає безплатний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня (зокрема й курсів підготовки до ЗНО з певних предметів) усім охочим в Україні.

http://disser.h10.ru/about.html

Сайт "Библиотека диссертаций" надає доступ до електронних версій кандидатських і докторських дисертацій. Висвітлено досвід кандидатів і докторів наук щодо труднощів і проблем дисертаційного дослідження, найновіша інформація про зміни в сфері законодавства про захист робіт. Організовано зручний пошук по темам дисертацій, ключовим словам, автору і шифру спеціальності.

http://www.dissertacia.com

"Аспирантъ" - важливий ресурс на допомогу молодим спеціалістам, т.як автори сайту займаються науковими дослідженнями в різних галузях. Безкоштовно для користувачів - бібліотека, статті, книги, автореферати дисертацій.

Scroll to Top