HomeКорисна інформаціяПоради аспірантам-юристам

 

НА ДОПОМОГУ НАУКОВЦЯМ (КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ)

http://www.mon.gov.ua

Сайт Міністерства освіти і науки України

http://uincit.uran.ua/

"Український індекс наукового цитування" — система наукометричного моніторингу суб’єктів наукової діяльності України

http://www.nbuviap.gov.ua/bpnu/

Система "Бібліометрика української науки" призначена для надання суспільству цілісної картини стану вітчизняного наукового середовища:

  • реєстр науковців України, які представили в мережі Інтернет консолідовану інформацію про свої публікації;
  • єдине вікно доступу до бібліометричних показників українських учених і колективів у провідних наукометричних системах;
  • інструментарій аналітичної обробки бібліометричних даних для одержання інформації щодо галузевої, відомчої та регіональної структури вітчизняної науки;
  • джерельна база для експертного оцінювання результативності діяльності вчених і дослідницьких колективів.
http://www.nbuv.gov.ua/

На сайті Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського містяться повні тексти авторефератів дисертацій, електронний архів наукових періодичних видань України, наукова електронна бібліотека та інші інформаційні ресурси, які стануть у нагоді молодим науковцям.

https://cuesc.org.ua/

Центр українсько-європейського наукового співробітництва – громадська організація, створена в 2010 році задля допомоги вченим України в участі в міжнародних наукових конференціях і в науково-педагогічних стажуваннях, які відбуваються на території країн Європейського Союзу, а також у написанні зарубіжних колективних монографій, підготовка яких здійснюється за ініціативи закордонних закладів вищої освіти.  

http://ukrlit.org/transliteratsiia

Онлайн транслітерація з української на англійську згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. N 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (чинна).

http://osvita.ua/

Портал "Освіта.UA" містить багато цікавої інформації – новин, корисних порад та ресурсів про середню та вищу освіту в Україні й за кордоном.

http://vnz.org.ua/

Портал "Вища освіта" - спеціалізований ресурс, присвячений питанням вищої освіти в Україні та за кордоном. На сайті подано актуальні новини в освітній галузі та каталог документів, які стосуються вищої освіти у країні.

 http://unistudy.org.ua/

На сайті "UNISTUDY" розміщена корисна інформація про міжнародні молодіжні тренінги, семінари, студентські конференції, стипендії на навчання в магістратурі або аспірантурі, тут є дані про гранти на проведення досліджень у провідних наукових установах світу, запрошення до літніх шкіл та відгуки українських студентів про їхній досвід за кордоном.

https://prometheus.org.ua/

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів "Prometheus", співпрацюючи з викладачами провідних ВНЗ України, надає безплатний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня (зокрема й курсів підготовки до ЗНО з певних предметів) усім охочим в Україні.

GOTO_TOP